Akupunktura Niebiańskich Pni i Ziemskich Konarów

Ziemskie Konary - transformacja energii na Ziemi

3
Kup teraz 400.00 PLN

Ziemskie Konary związane są z ruchem Ziemi wokół Słońca oraz własnej osi  - opisują tranformację energii Yin i Yang w czasie będąc podstawą dla zegara narządów. Energia QI płynąca w w systemie meridianowym podlega tym samym uniwerslanym prawom Wszechświata. Dzięki poznaniu Ziemskich Konarów jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć funkcję meridianów i narządów w medycynie chińskiej.

System meridianowy pomaga nam z jednej strony doświadczać świata ale również komunikować się z nim. Dlatego mówimy, że energia Ziemskich Konarów jest odpowiedzialna za kontakt człowieka ze światem zewnętrznym czyli za jego stan i reakcje psychoemocjonalne

Przedstawiam Ci nagranie z webinaru który prowadziłem dla praktyków Akupunktury S&B. Poznasz wszystkie 12 Ziemskie Konary, symbole z nimi związane, heksagramy oraz zwierzęta z chińskiego zodiaku. Opowiem również jak wykorzystać energię konarów w praktyce czyli podam strategię terapii na tym poziomie. Pod koniec kursu, jak zwykle prześledzimy wspólnie przypadek pacjenta i jego terapię. 

Zapraszam!

Paweł Skrzypczak

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję